Potrzebuje dobrego serwisu AGD w mieście

Rozmowy na każdy temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Potrzebuje dobrego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:59

Dzień dobry, poszukuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście Radom. Mam kłopot z dwu letnią pralką, która od jakiegoś czasu nie działa prawidłowo. Wybieram program, który ma trwać około godziny. Sprzęt zaczyna pracować a po niedługim czasie pojawiają się różne komunikaty na wyświetlaczu. Czuję, że mógł popsuć się programator w pralce. Dlatego moja prośba o uczciwych specjalistów z mego miasta.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Szukam rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:05

Cześć, czy sprawdzałeś firmy z tej witryny: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Jest tam masę serwisów, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest podać konkretne namiary na serwis. Każdy z nich specjalizuje się w urządzeniach danych producentów. Ten, który właściwie naprawi pralki LG, może już słabo wypaść przy urządzeniach innej firmy. Tak, więc zostaje tylko podzwonić po firmach. Sprawdzić, która ma akredytacje dla urządzenia Twojej firmy i oddać do nich sprzęt.

podobne tematy:

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Szukam rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:10

Dzień dobry, jak oglądałeś serial Usterka w TVN to wiesz o czym piszę. Uczciwy serwis to nie koniecznie ten , który się ceni. Znajdziesz wielu serwisantów, którzy wykonują dobrą robotę za niewielkie pieniądze. Poszukaj komentarzy w wyszukiwarce na temat serwisów z twojej okolicy.

podobne tematy:


Wróć do „Lekkie rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość