Strona 1 z 1

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 14:47
autor: tomaszkowal
Witam. Szukam sprawdzonej brygady dekarzy z okolic Opola. Czy ktoś zna dobrych dekarzy. Muszę położyć blacho dachówkę w domu jednorodzinnym. Szukam kogoś z doświadczeniem i w miarę normalnych pieniądzach.

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 14:58
autor: mariuszbyk
Dzień dobry. U mnie pokrycie dachowe wykonywała ta brygada dekarzy: http://polecamspeca.pl/dekarz/opole . Są ceno konkurencyjni i bardzo rzetelni. U mnie zrobili bez żadnych kłopotów więźbę dachową i blacho dachówkę. Cała robota trwała nie dłużej 10 dni. 0 problemów i stresów.

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 15:32
autor: marekwirazka
Dzień dobry, też dołączę się do dyskusji. Fachowca już posiadam. Interesuje mnie kwestia, czy lepiej położyć blacho dachówkę. Sporo ludzi uważa, iż to lepsze rozwiązanie niż dachówka ceramiczna. Co uważacie na temat tego rozwiązania?

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 15:44
autor: lukaszgos
Z tym jest różnie. Dachówka ceramiczna ma swoje mocne strony i wady. Na pewno jest o wiele cięższa od blacho dachówki i nie należy jej kłaść na terenach podmokłych. Po drugie zużyjesz więcej drewna na więźbę, więc koszty prac dekarskich będą wyższe. A teraz zalety. Na pewno lepiej wycisza, ma lepsze właściwości termiczne. Więc jak sam widzisz, jak to wygląda. Jeśli możesz to wybierz dachówkę ceramiczną.

podobne tematy: