Czy to odpowiednia reklama dla zakładu krawieckiego?

Rozmowy na każdy temat.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Czy to odpowiednia reklama dla zakładu krawieckiego?

Postautor: tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:50

Cześć. Niedawno otrzymałem maila z propozycją umieszczenia swojej strony do katalogu przedsiębiorstw: https://turystyka4you.pl/2022/06/22/leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem-warszawa-jakiego-wyselekcjonowac-stomatologa-aby-odbylo-sie-milo-rowniez-bez-strachu - reklama jest bezpłatne. Oczywiście jesteśmy w stanie wykupić opcje premium, które umożliwiają promowanie na stronie kategorii. Moje pytanie wiąże się z tym czy ten sposób promocji jeszcze się sprawdza? Większość osób szuka firm w wyszukiwarkach internetowych. A w jaki sposób mogą wyszukać moją firmę na takiej stronie www?

podobne tematy:

adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to dobra promocja dla krawca?

Postautor: adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Cześć. Na początku powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci reklama jest potrzebna. Bo z kontekstu wypowiedzi wynika, iż nie. Jak tak uważasz to ciężko będzie ci przetrwać. Konkurencja jest duża i wystarczy zajrzeć na wskazaną przez ciebie witrynę internetową aby to sprawdzić. Jak możesz dać za 0 złotych tam swoją stronę to dlaczego tego nie uczynić. Masz rację, że osoby szukają w Internecie firm i właśnie dlatego powinno się dać na takich stronach swoją reklamę. Takie strony internetowe są przeważnie na samej górze wyników wyszukiwarki i posiadają dużo potencjalnych klientów. Więc już masz odpowiedź w jaki sposób ludzie znajdą twoją firmę na takim serwisie. Odrębną kwestią jest czy warto płacić za ekstra opcje. Zazwyczaj to nie.

podobne tematy:


Wróć do „Lekkie rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości