Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na hasło meble pracownicze?

Rozmowy na każdy temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na hasło meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Witam, zastanawiam się nad wypromowaniem swojej strony w Internecie. Prowadzę średniej wielkości salon meblowy i chciałbym rozpocząć sprzedaż mebli w Internecie. Na początek chciałbym być topie wyników na frazę meble pracownicze , które obecnie najlepiej mi się sprzedają w sklepie. Poczytałem o pozycjonowaniu strony i nie wydaje się to trudnym zajęciem. Wystarczy tworzyć odnośniki do domeny ze stroną i czekać na wyniki. Natomiast zastanawia mnie jeden fakt, jak to jest że ja będę wysoko a inni nie. Przecież wg tej zasady to każdy powinien być na pierwszej stronie. I najważniejsze czy będę w stanie samemu takie słowo kluczowe wypozycjonować?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy jestem w stanie samodzielnie wypromować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:52

Dzień dobry. Masz bardzo optymistyczne podejście do kwestii związanej z promowaniem strony internetowej. Żeby było to takie proste: pozyskujemy linki i nasza strona jest na początku wyników na frazę meble pracownicze. Prawdom jest, że masz należycie zbudowaną stronę internetową. Także twoje meble pracownicze są dobrej jakości: Obrazek . Ale to nie wystarczy żeby wypromować stronę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania strony to tylko początek działań. Trzeba mieć pojęcie jakiego rodzaju linki utworzyć do pozycjonowanej strony WWW oraz w jakich proporcjach. Też ważne jest nasycenie odnośników pozycjonowaną frazą. Dasz go za dużo, strona dostanie karę od wyszukiwarki. Zbudujesz ich za mało - pozycje będą niskie. Też powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo utworzenie linku nie wystarczy. Istotne jest to aby znalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:


Wróć do „Lekkie rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości