Wyspy handlowe - praca

Rozmowy na każdy temat.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - praca

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:54

Witam. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą miejsca pracy. Otrzymałam niedawno propozycję, jaka dotyczy pracy w galerii, a dokładniej chodzi o te https://specprodent.pl/index.php/2022/08/31/czym-dokladnie-jest-terapia-wisceralna-oraz-jak-chcemy-ja-zrobic/ . Sama nie wiem czy się zdecydować, gdyż zastanawiam się czy to dobre miejsce dla mnie. Kocham poznawać innowacyjnych ludzi i proponować im dany towar. Posiadam również gigantyczne doświadczenie w tej dziedzinie. Jednak wyspa to nie to samo co sztampowy punkt sprzedaży. Zastanawiam się, w związku z tym czy wytrzymam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odpowiedź.

podobne tematy:

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Dzień dobry. Praca na wyspie handlowej nieomal nie różni się od tej w sklepach. Oczywiście masz mniej miejsca, więc siedzisz albo stoisz, lecz możesz również urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, w następstwie tego nadzwyczaj męczące. Ponadto nie musisz biegać po całym sklepie i odwieszać ciuchów i sprzątać pełnego bałaganu. Do dyspozycji masz przeważnie kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeśli ubóstwiasz ludzi to porządnie ponieważ przeważnie koło wyspy przechodzi w ciągu dnia wybitnie niemało osób. Osobiście funkcjonuje na wyspie i nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Lekkie rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości