Jakiej marki system alarmowy zamontować w domu?

Rozmowy na każdy temat.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Jakiej marki system alarmowy zamontować w domu?

Postautor: tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:08

Dzień dobry, obecnie wykańczam swój dom i jestem na etapie montażu odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Nieco poczytałem na tej stronie http://trans-sat.pl na temat alarmów i z tego co widzę to większość monterów wybiera urządzenia marki Satel. Czy warto brać pod uwagę jakiś innych producentów sprzętu. Inne pytanie to jakie zabezpieczenia wybrać do domu?

podobne tematy:

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Witaj, nie bez powodu duża liczba monterów wybiera Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi powód to mocno rozbudowana liczba podzespołów, które tworzą system alarmowy. Trzeci czynnik to doskonałe centrale i przyzwoitej jakości czujki.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:45

U mnie również jest zamontowany Satel. Nie mogę powiedzieć złego słowa o nim. Działa bez problemów od kilku lat. Mam kilkanaście czujek w budynku i podział na pięć stref - ciekawa sprawa dzięki której jestem w stanie załączać alarm w wybranych obszarach budynku. Jak mogę coś podpowiedzieć to warto zamontować kurtyny w oknach i dodatkowo czujki dualne w każdym pokoju z oknem lub drzwiami. W czasie wysokich temperatur kurtyny dają niejednokrotnie fałszywe alarmy. Wtedy można jak nas nie ma włączyć zwykłe czujki i po problemie.

podobne tematy:


Wróć do „Lekkie rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości