Szukam dobrego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Rozmowy na każdy temat.
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Szukam dobrego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Witam, posiadam bramę wjazdową do domu. Była ona montowana jakiś okres temu i wszystko pracowało bez zarzutu. Dopiero po paru latach się ona obniżyła i zaczęły pojawiać się problemy z jej otwieraniem. Miałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś wyregulowani, postukali i zainkasowali pieniądze. Brama otwierała się poprawnie przez kilka miesięcy i problem znowu wystąpił. Dlatego znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś zna jakieś rzetelne firmy z tej strony?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Szukam sprawdzonego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Witaj, posiadałem zbliżony kłopot do domu. Nie chcę Cię denerwować, lecz naprawa jej nie jest banalną rzeczą. Jeśli poprzedni ślusarze ją niewłaściwie zamontowali to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Inna sprawa to właściwa wysokość prowadnic, po których skrzydło bramy się przesuwa. Brama powinna mieć zapas luzu od podłoża. Około 8 cm wystarczy w zupełności. Jak te rzeczy będą poprawnie wykonane to nie będzie kłopotów z działaniem bramy przez kolejne lata. Jeśli pytasz o ludzi z tej strony to nie pomogę.

podobne tematy:


Wróć do „Lekkie rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości