Czy ktoś może dać namiary na sprawdzoną firmę, która wykonuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Rozmowy na każdy temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś może dać namiary na sprawdzoną firmę, która wykonuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 12:08

Witam, szukam ekipy ślusarzy do zrobienia balustrady ze stali nierdzewnej w moim domu. Najlepiej wybrałbym firmę z polecenia. Ale takiej nie mam. Dlatego moja prośba do drogich użytkowników tego forum o zamieszczenie namiarów na sprawdzonych wykonawców. Najlepsza byłaby ekipa z okolic stolicy. Ale jak ktoś zna wykonawców z innych regionów, którzy działają w Warszawie, z przyjemnością zapoznam się z ich propozycjami. Pewnie będą troszkę mniej kosztowni niż Ci ze stolicy.

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy ktoś może dać namiary na sprawdzoną firmę, która robi balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: adamniczyj » 08 lip 2016, 12:13

Cześć. To jasne, że poszukujesz sprawdzonej ekipy. Najlepsza jest zawsze z polecenia. Ale skąd nadzieja, że tu podeślą właściwe namiary na uczciwych wykonawców. Przecież każdy jest w stanie napisać co chce na tym forum. W Internecie znajdziesz wiele serwisów, które posiadają bazy fachowców. Ci fachowcy mają zazwyczaj tam swoje realizacje i opinie z poprzednich zleceń. Ja bym w ten sposób szukał firmy. A jeżeli chodzi o polecenie kogoś to będzie ciężko. Ja wpisałem w wyszukiwarce: http://autoraffi.pl i mam wiele ciekawych stron www. Pierwsza z brzegu ma bardzo interesujące wykonania Obrazek , z których klarownie wynika, iż brygada zna się na rzeczy. Wybierz sobie paru specjalistów, a następnie wpisz ich nazwy w wyszukiwarce i wyszukaj opinii na ich temat. Wtedy będziesz miał pojęcie, kto z specjalistów jest godny uwagi i należy go wybrać do wykonania balustrady nierdzewnej.

podobne tematy:


Wróć do „Lekkie rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości