Czy warto pisać unikalny opis dla wizytówki na tego rodzaju portalach?

Rozmowy na każdy temat.
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Czy warto pisać unikalny opis dla wizytówki na tego rodzaju portalach?

Postautor: krzysiekwolski » 31 maja 2016, 10:20

Wiele zapytań naszych Klientów dotyczy rodzaju oleju do skrzyni biegów – czy wlać olej syntetyczny czy może mineralny, a może użyć gęstszy lub o zwiększonej lepkości? Pytanie jest na miejscu, gdyż odpowiedni dobór oleju odsuwa w czasie serwis skrzyń biegów, który w najcięższych przypadkach może zakończyć się wymianą skrzyni biegów. Zwłaszcza tyczy się to modeli samochodów, które mają już za sobą trochę lat lub znaczny przebieg. I trzeba zrobić podstawowy serwis skrzyni biegów. Regularne serwisowanie skrzyni biegów to jedyny sposób na uniknięcie kosztownego remontu skrzyni biegów lub jej wymiany na nową. Jeśli chodzi o rodzaj oleju, to w większości przypadków czy będzie to olej syntetyczny czy mineralny, nie ma dla skrzyni biegów większej różnicy. Istotne jest to – czy spełnia on odpowiednie normy producenta skrzyni biegów. W następnej kolejności – czy wykazuje lepkość SAE i klasę jakości API dedykowaną do konkretnej skrzyni biegów oraz czy producent oleju, rekomenduje wybrany olej do tej skrzyni biegów. Na pytanie, który olej jest lepszy – mineralny czy syntetyczny, nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć jednoznacznie. Trzeba zadać dodatkowe pytanie – zależy do czego? Większość nowoczesnych skrzyń biegów musi działać na olejach syntetycznych, co nie zmienia faktu, że do wielu skrzyń zalecane są oleje mineralne. Dobry dobór oleju gwarantuje długie lata pracy skrzyni biegów. Zły olej może doprowadzić do sytuacji, iż wymiana skrzyni biegów będzie kwestią czasu. W olejach silnikowych przyjęło się używać oleje mineralne o większej lepkości np. 15W40, do silników częściowo zużytych. Związane jest to ze szczelnością wnętrza silnika i zużywania się oleju w silniku. W skrzyni biegów nie występują takie zjawiska, z którymi mamy do czynienia w silnikach, tak, więc nie wolno kojarzyć oleju mineralnego ze zużytą skrzynią biegów. Oleje mineralne nie są gorsze od syntetyków, powinny być jednak stosowane tam gdzie są zalecane. W momencie, kiedy skrzynia się zużywa powinno się wtedy rozważyć wycieczkę do serwisu, który która oferuje serwis skrzyń biegów. Dzięki regularnemu serwisowi, naprawa skrzyni biegów nie będzie kosztowna. Brak regularnego serwisu doprowadzi z czasem remontem całej skrzyni biegów. Dzień dobry, od niedawna zabrałem się za promowanie swojej witryny w wyszukiwarkach internetowych. Jako niedoświadczony seowiec mam dużo pytań i wątpliwości. Najistotniejsze pytanie to skąd pozyskiwać odnośniki do pozycjonowanej strony internetowej. Wiem, że w Internecie jest sporo poradników, lecz nie wiele jest tam konkretów. Inna kwestia to jak odróżnić czy link jest wartościowy czy nie? Oraz trzecie pytanie, czy dając wpis do tego rodzaju portali https://firma-asmet.com.pl/2021/11/09/deska-wpc-cennik-czy-warto-sie-do-niego-udac-kiedy-sie-ma-problemy-z-stopami należy tworzyć unikalne teksty? Dużo mi z tym czasu schodzi aby przygotować do każdego serwisu nowy tekst, więc stwierdziłem że będę umieszczał wszędzie ten sam. Nie wiem czy dobrze robię?

podobne tematy:

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto pisać unikalny opis dla wpisu na tego typu stronach?

Postautor: lukaszgos » 31 maja 2016, 10:24

Witaj. Każdy z nas kiedyś zaczynał, dlatego postaram ci służyć radom. To oczywiste, że nikt nie da ci spisu miejsc, gdzie jesteś w stanie pozostawić swój odnośnik. Upubliczniona lista po miesiącu jest już zaspamowana i nie ma sensu dawać tam linków. Linki jesteś w stanie pozyskać z różnego rodzaju serwisów ogłoszeniowych, darmowych serwisów blogowych i innych stron, które dają możliwość utworzenie profilu. Dobry odnośnik to ten, który trudno utworzyć. Jeśli widzisz wile odnośników do innych witryn to takie miejsce należy odpuścić. Jak chodzi o pisanie niepowtarzalnych tekstów to trzeba na to poświęcić swój czas. Takie odnośniki łatwiej się indeksują w wyszukiwarce internetowej.

podobne tematy:


Wróć do „Lekkie rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość